Zamknij

MRGARDEN GKM rozpoczął współpracę z federacją DSF Kickboxing Challenge

10:46, 22.12.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Przerwę zimową GKM S.A. wykorzystuje nie tylko na podpisywanie umów ze sponsorami. Nasz klub podejmuje współpracę również w innych dziedzinach działalności sportowej.

W czasie intensywnego przygotowania do sezonu żużlowcy szukają także swego rodzaju odskoczni od monotonnych treningów. Zarząd klubu wraz z działem Marketingu postanowili w jakiś sposób urozmaicić ten okres zawodnikom MRGARDEN GKM. Stąd też pomysł nawiązania współpracy z federacją DSF Kickboxing Challenge.

W ramach obopólnej współpracy zawodnicy naszego klubu będą mogli między innymi obejrzeć w Wielką Gale Kickboxingu, organizowaną 24 stycznia w Grudziądzu. – Obie strony, zarówno GKM, jak i DSF planują długofalową współpracę. Planujemy wspierać się nie tylko na niwie sportowej – potwierdził Marek Tkaczyński, prezes zarządu DSF Kickboxing Challenge.

Planowany jest również wspólny trening drużyny MRGARDEN GKM wraz z gwiazdą polskiego kickboxingu lub MMA. Szczegóły tego przedsięwzięcia poznamy niebawem. Będzie to osoba nie tylko rozpoznawalna w mediach, ale również utytułowana w swojej dyscyplinie.

To dzięki Federacji DSF najlepszy kickboxing w Polsce wreszcie trafia do województwa kujawsko-pomorskiego. 24 stycznia na gali DSF 19 w Grudziądzu odbędą się dwie walki mistrzowskie w formule K-1 oraz mecz międzynarodowy Polska – Litwa. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi TVP Sport. (GKM)

[ZT]6[/ZT]

Bilety na galę już można kupić na www.kubpilety24.eu

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone