Zamknij
REKLAMA

Dlaczego poduszki puchowe marki Ludwika są właśnie dla Ciebie?

11:47, 22.03.2020 | materiały partnera

Tylko odpowiednio dobrane poduszki, kołdry, materace wykonane z tworzyw wysokiej jakości zapewniają zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Taki sen przekłada się na ogólną kondycję organizmu człowieka, ponieważ kręgosłup odpowiednio podparty przez poduszkę nie boli i umożliwia aktywne życie. Warto jednak podkreślić, że te artykuły do spania, oprócz tego, że służą zdrowiu to mogą być również wspaniałą dekoracją każdej sypialni. Wystarczy oryginalna poszewka na poduszkę i kołdrę, aby stworzyć we wnętrzu nastrój idealny do wypoczynku. Puszyste, duże poduchy i równo rozłożona kołdra ubrana w bieliznę pościelową może być największą ozdobą sypialni, ale przede wszystkim służy zdrowiu użytkowników.

Na rynku istnieje szeroka gama poduszek z różnorodnym wypełnieniem. Jednak najbardziej naturalne, zapewniające komfort użytkownikowi pod wieloma względami są poduszki puchowe Ludwika. Takie poduszki, podobnie jak te z pierza, mają naturalny wsad, jednak w odróżnieniu od nich są o wiele bardziej sprężyste i elastyczne, a zatem bardziej wytrzymałe. Nie ulegną bowiem odkształceniom, a wsad się nie zbije. Puch to produkt powstały z piór embrionalnych, czyli takich które wyrastają z brodawek przed piórem właściwym zwierzęcia. Dzięki temu pióra tworzą delikatny puszek,więc tak wypełniona poduszka jest miła w dotyku, miękka, a przede wszystkim daje komfort cieplny przy jednoczesnej cyrkulacji powietrza. Zapewnia więc ciepło, ale bez możliwości przegrzania się. Poduszki puchowe 70x80  to produkt luksusowy dla najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że wsad jest wykonany z delikatnego a zarazem sprężystego puchu można dosłownie "zanurzyć się'' we śnie i błogim odpoczynku. Jednocześnie podczas tych chwil relaksu kręgosłup będzie odpowiednio podparty, a więc będzie to również zdrowy odpoczynek.

Produkty marki Ludwika to nie tylko wspomniana wcześniej poduszka 70x80 puchowa np. taka https://posciel.to/poduszki-70x80, ale duży wybór poduszek o innych wymiarach, z których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, a także kołdry o różnych rozmiarach i szeroki wachlarz kołder i poduszek dla najmłodszych. Trzeba dodać, żę oprócz wypelninia z puchu produkty marki Ludwika to także bambusowe, bawełniane, syntetyczne artykuły do spania lub takie, które mają wsad z pierza. Oprócz możliwości wyboru produktów pod względem rozmiarów i materiału, z którego są wykonane to można również wybrać elementy do spania zgodne z rodzajem przeznaczenia. W ofercie są bowiem produkty zapewniające komfort cieplny w okresie zimowym albo takie które są lekkie i bardzo przewiewne, a zatem idealne podczas letnich, upalnych nocy. Uniwersalnym rozwiązaniem są natomiast kołdry i poduszki całoroczne. Dopełnieniem, jeśli chodzi o wybór tak wielu różnorodnych kołder i poduszek jest ich wybór pod względem poszycia, którym został obszyty wsad. Najbardziej luksusowe poszycie to te, wykonane z jedwabiu, które zapewnia termoregulację. Alergików zainteresują natomiast poduszki i kołdry antystatyczne i hipoalergiczne, które nie są pochodzenia naturalnego i odzwierzęcego. lecz mają wypełnienie silikonowe bądź poliestrowe.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%