Zamknij

Z jakich wydarzeń słynie Gdańsk?

10.57, 08.06.2022 materiał partnera

Różnorodność wydarzeń, jakie zapełniają harmonogram klubów i sal koncertowych w Gdańsku sprawia, że każda osoba znajdzie dla siebie wymarzoną imprezę. Nie ma możliwości, abyśmy mieszkając w Gdańsku, nudzili się podczas weekendu. Imprezy klubowe, wydarzenia sportowe, koncerty czy stand-upy - to wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Letnie wieczory będą pełne niesamowitych przeżyć i emocji w towarzystwie przyjaciół i najbliższych.

Koncerty w Gdańsku

Jednym z popularniejszych wydarzeń w całej Polsce w ostatnim czasie jest trasa koncertowa Artura Rojka „Bez Końca”, który podróżuje po 17 miastach, aby spotkać się ze swoimi fanami. Koncert odbędzie się w klubie B90 9 czerwca. Podczas koncertu artysta zaprezentuje zarówno solowe kawałki, jak i te nagrane z zespołem Myslovitz.

Ważnym wydarzeniem koncertowym będzie przełożony z marca na 31 maja koncert Raya Wilsona, ostatniego frontmana legendarnego zespołu Genesis. Będziemy mogli usłyszeć największe hity zespołu, które zapisały się na zawsze w historii światowej muzyki. Nie zabraknie również utworów z ostatniej, solowej płyty artysty. Koncert odbędzie się w starym Maneżu.

Na koncerty cieszą się na pewno fani polskiego hip-hopu. Na scenę wyjdą jego reprezentanci Taco Hemingway ora Quebonafide. Pierwszy z artystów wystąpi z trasą koncertową Pocztówka z Polski Tour i zagra na gdańskiej scenie już 28 maja. Koncert odbędzie się w Centrum Stocznia Gdańska. Quebonafide przyjedzie do nas ze swoją ostatnią trasa koncertową PSYCHO RELATIONS. Koncert odbędzie się w Ergo Arenie 27 maja.

Na gdańskiej scenie wystąpi również artystka Imany, która wybiera się do Polski ze swoja najnowszą trasą koncertową. Nie zabraknie magicznych wzruszeń przy celebracji jej najnowszej płyty opowiadającej historię pewnej kapłanki. Jej spektakl nosi tytuł „Voodoo Cello”, a wokalistce będzie towarzyszyć orkiestra składająca się z ośmiu wiolonczel, które nadadzą występowi wyjątkowy klimat. Koncert odbędzie się 19 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Coś dla fanów stand-upu oraz imprez klubowych

Nie zabraknie również dużej dawki dobrego humoru w wykonaniu między innymi Damiana Skóry. Spektakl odbędzie się w języku angielskim 4 czerwca w Bunkrze. Oprócz tego ze swoim polskim programem wystąpi także Tomek Kołecki. Występ nosi tytuł „Monetyzacja Porażki” i odbędzie się 10 czerwca w klubie Green Club.

Mamy również ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy kochają imprezy klubowe. W klubie Bunkier odbędzie się seria wydarzeń z cyklu „Kiedyś to było”. Oprócz licznych promocji na retro artykuły spożywcze będziemy mogli przenieść się w świat muzyki lat 80/90/00. Start imprezy o godzinie 21.00. Zabawa odbędzie się w czwartki 19 i 26 maja.

Już 21 maja odbędą się również Juwenalia Gdańskie, które powracają do miasta po trzech latach przerwy. Impreza odbędzie się 21 maja na Placu Zebrań Ludowych. Więcej informacji na temat wydarzeń koncertowych, kulturalnych i teatralnych w Gdańsku, można znaleźć na stronie internetowej https://rytmy.pl/wydarzenia/gdansk/.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%