Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/2161Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 4, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie materiałów do spawania, spawanie części metalowych m.in. zawieszkek, ram, praca z dokumentacja techniczną
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • spawanie metodą MIG
    • spawanie w osłonie gazów aktywnych MAG
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GAMET S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Kręciszewski
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      sortowanie i klasyfikacja elementów drewnianych
      StPr/19/1267
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
      wynagrodzenie od do 18 PLN

      Wykonywanie oględzin, przeglądów oraz remontów urządzeń, wykonywanie niezbędnych zmian przy układach mechanicznych, obsługa instalacji CO, obsługa pompowni wody, układu chłodniczego, sprężarek, konse
      StPr/19/1258
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      zg. ze stanowiskiem
      StPr/19/1259
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 500 PLN

      zg
      StPr/19/1257
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      zg
      StPr/19/1238
      data rozpoczęcia pracy od 07.10.2019

      przygotowanie materiałów do spawania, spawanie części metalowych m.in. zawieszkek, ram, praca z dokumentacja techniczną
      StPr/19/2161
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      obsługa maszyn: tokarki, frezarki, szlifierki, w tym rozwiązywanie problemów zwiazanych z ich pracą, zgłaszanie usterek, kontrola jakości wytworzonych produktów: pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokow
      StPr/19/2162
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN