Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/1794Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie materiałów do spawania, spawanie części metalowych, typu reamy, zawieszki, praca z dokumentacją techniczną
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • spawanie metodą MIG i MAG do 135
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: dokładność, sprawność fizyczna
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GAMET S.A.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aneta Wilmańska-Końca
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV nalezy wysłać na email: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        zg
        StPr/19/1029
        data rozpoczęcia pracy od 10.08.2019
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        przygotowywanie materiałów do spawania, spawanie części metalowych, typu reamy, zawieszki, praca z dokumentacją techniczną
        StPr/19/1794
        data rozpoczęcia pracy od 29.07.2019
        wynagrodzenie od od 20 PLN