Zamknij

Pomoc w magazynie

Nr oferty: StPr/21/1074Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek, układanie towaru, prace porządkowe w magazynie, wymagana sprawność fizyczna Praca w Zakładzie Pracy Chronionej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm S.J
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Szosa Chełmińska 30, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ewa Radzińska-Kamyszek
    Numer telefonu: 727 500 107
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności należy wysłać na adres: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    załadunek i rozładunek, układanie towaru, prace porządkowe w magazynie, wymagana sprawność fizyczna Praca w Zakładzie Pracy Chronionej
    StPr/21/1074
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    wykładanie towaru, cenowanie, pakowanie, obsługa kasy fiskalnej Praca w Zakładzie Pracy Chronionej
    StPr/21/1075

    obsługa gości hotelowych i restauracyjnych, rozliczenia rachunków
    StPr/21/0461
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 4 500 PLN

    zg. ze stanowiskiem
    StPr/21/0462

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/21/0463

    LAKIEROWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH WSTĘPNE I NA GOTOWO, PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO LAKIEROWANIA OSTATECZNEGO, BAJCOWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH, OBSŁUGA ROBOTA LAKIERNICZEGO
    9/2/2021
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
    wynagrodzenie od 3 200 - 6 000 PLN

    OBSŁUGA CENTRUM OBRÓBCZEGO 5- OSIOWEGO W ZAKRESIE WYKONYWANIA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, WPROWADZANIE KOREKT W PROGRAMACH OBRÓBCZYCH, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTU PRZEZ MASZYNĘ ( PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM)
    8/2/2021
    wynagrodzenie od 3 600 - 6 000 PLN

    - OBSŁUGA STANDARDOWYCH MASZYN STOLARSKICH TAKICH JAK: WYROWNIARKA, CZTEROSTRONKA, FREZARKA, PIŁA ITP - PRODUKCJA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTÓW PRZEZ PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM
    6/2/2021

    SZYCIE ELEMENTÓW SIEDZISK I OPARĆ KRZESEŁ I ŁAWEK Z MATERIAŁU ORAZ SKÓRY NATURALNEJ, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANYCH ELEMENTÓW POD WZGLĘDEM BŁĘDÓW NA SKÓRZE, JAKOŚCI SZYCIA SZWÓW ITP
    5/2/2021
    wynagrodzenie od 3 200 - 4 200 PLN

    TAPICEROWANIE ELEMENTÓW SIEDZISK I OPARĆ KRZESEŁ I ŁAWEK Z MATERIAŁU ORAZ SKÓRY NATURALNEJ, PIANKOWANIE ELEMENTÓW SKLEJKOWYCH PRZED TAPICEROWANIEM
    4/2/2021
    data rozpoczęcia pracy od 03.03.2021
    wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN