Zamknij

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Nr oferty: StPr/21/0399Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bydgoska 11, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej, kierowca wózka widłowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: IZOLACJA MATIZOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bydgoska 11, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Adamczyk
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca w Hurtowni Budowlanej.Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
      StPr/21/0447
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wsparcie pionu produkcji w procesie uruchamiania i realizacji zleceń w procesie obróbki stali, wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz modernizacja obecnych rozwiązań, dobór odpowiednich narzedzi produkcyjnych, celem zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów, rozwiazywanie bieżących problemów pojawiajacych sięw trakcie procesów produkcyjnych, opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad przeprowadzanymi testami i próbami technologicznymi, rozwijanie kultury Lean opartej na ciągłym doskonaleniu oraz edukacja pracowników firmy
      StPr/21/0745
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 600 do 4 200 PLN

      transport materiałów i towarów, obsługa załadunków, prace magazynowe
      StPr/21/0394
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 300 do 3 300 PLN

      obsługa linii produkcyjnej
      StPr/21/0398

      obsługa linii produkcyjnej, kierowca wózka widłowego
      StPr/21/0399

      Przewóz towarów na Zachód, umiejętność zabezpieczania ładunków i wypełniania dokumentów.
      StPr/21/0373
      data rozpoczęcia pracy od 12.04.2021
      wynagrodzenie od od 6 000 do 6 000 PLN

      zgodny
      StPr/21/0337
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      LAKIEROWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH WSTĘPNE I NA GOTOWO, PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO LAKIEROWANIA OSTATECZNEGO, BAJCOWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH, OBSŁUGA ROBOTA LAKIERNICZEGO
      9/2/2021
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
      wynagrodzenie od 3 200 - 6 000 PLN

      OBSŁUGA CENTRUM OBRÓBCZEGO 5- OSIOWEGO W ZAKRESIE WYKONYWANIA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, WPROWADZANIE KOREKT W PROGRAMACH OBRÓBCZYCH, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTU PRZEZ MASZYNĘ ( PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM)
      8/2/2021
      wynagrodzenie od 3 600 - 6 000 PLN

      - OBSŁUGA STANDARDOWYCH MASZYN STOLARSKICH TAKICH JAK: WYROWNIARKA, CZTEROSTRONKA, FREZARKA, PIŁA ITP - PRODUKCJA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTÓW PRZEZ PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM
      6/2/2021