Zamknij

Pomocniczy robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/20/1040Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czynności ogólnobudowlane i remontowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane choć minimalne doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Polna 115/115A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Kałamarska
    Numer telefonu: 566751525
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    PRACA W MAGAZYNIE I NA HALI SPRZEDAŻY, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO ORAZ KASY FISKALNEJ.
    StPr/20/1072
    data rozpoczęcia pracy od 10.12.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    czynności ogólnobudowlane i remontowe
    StPr/20/1040
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020

    transport materiałów i towarów, obsługa załadunków, prace magazynowe
    StPr/20/1018
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    opieka nad podopiecznymi schroniska, przyjmowanie nowych podopiecznych, prowadzenie dokumantacji, realizacja zadań zgodnie z harmonogramem, uczestniczenie w posiedzeniach Rady Opiekunów
    StPr/20/1014