Zamknij

mistrz techniczny ds. sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Nr oferty: StPr/24/0061Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3-go Maja 12a, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zg. z załącznikiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Chełmży
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 3-go Maja 12a, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Elżbieta Majerowska
      Numer telefonu: 56 675 60 80
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      zg
      StPr/24/0345
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      1) przyjmowanie dostaw towarów do punktu sprzedaży; 2) przygotowywanie towarów do sprzedaży, ich wyeksponowanie i oznaczanie; 3) zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarów w punkcie sprzedaży; 4) pilnowanie jakości oraz ważności terminów sprzedawanych towarów; 5) przestrzeganie warunków sanitarnych oraz dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży; 6) obsługiwanie klientów punktu sprzedaży, zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych; 7) dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów.
      StPr/24/0335
      data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      poradnictwo psychologiczne dla uczestników zajęć i ich rodzin, prowadzenie treningu umiejętności społecznych i interpersonalnych z zakresu nawiązywania i utrzymywania kontaków społecznych, terapia psychologiczna indywidualna i grupowa
      StPr/24/0323
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 2 515 PLN

      organizowanie i prowadzenie treningów umiejętności społecznych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych, praca w zespole wspierająco - aktywizującym, planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii
      StPr/24/0325
      wynagrodzenie od od 4 830 PLN

      Praca biurowa, obsługa grupy budowlanej- 8 osób, koordynacja prac budowlanych
      StPr/24/0152
      data rozpoczęcia pracy od 27.03.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      zgodny
      StPr/24/0311
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      przyjmowanie towaru, układanie, wydawanie, prace porządkowe
      StPr/24/0289
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

      układanie i sprzedaż kwiatów
      StPr/24/0282

      zg. ze stanowiskiem
      StPr/24/0278

      prace przy rozbiórce kotła energetycznego
      StPr/24/0242
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
      wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN