Zamknij

Wyłowiono martwego psa. Policja z Chełmży szuka świadków

22:35, 17.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży będą teraz sprawdzać, czy nie doszło do naruszenia artykułu 35 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt czyli znęcania się nad zwierzęciem. Ze stawu znajdującego się w lasku na pograniczu miejscowości Lulkowo a Toruń Ugory przypadkowa osoba wyłowiła martwego psa. Zwierzę zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu weterynarii.

Wczoraj (13.01) około godz. 15:30 dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu jakie miało miejsce na pograniczu  miejscowości Lulkowo a Toruń Ugory. Tam ze stawu znajdującego się w lasku przypadkowa osoba wyłowiła martwego psa.  Zwierzę zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu weterynarii. Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży będą teraz sprawdzać, czy nie doszło do naruszenia artykułu 35 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt czyli znęcania się nad zwierzęciem. 

Prosimy  wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56  675 19 00 lub sekretariatem  56 675 19 11. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone