Zamknij

Tysięczny pacjent w Centrum Chińskiej Akupunktury w Grudziądzu

11:06, 17.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu dzisiejszym w Centrum Chińskiej Akupunktury przy Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu przyjęto tysięcznego pacjenta. Jest to pacjent, który regularnie przyjeżdża do Grudziądza z Bydgoszczy wraz z całą rodziną. Z tej okazji szpital przygotował małą uroczystość i wręczył mu prezent wraz z pamiątkowym dyplomem.

Centrum Chińskiej Akupunktury powstało pod koniec zeszłego roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dziennie przyjmuje około 30 pacjentów. Wykonywane są tutaj zabiegi akupunktury - również z wykorzystaniem lamp na podczerwień TPD oraz urządzeń do elektorakupunktury - masażu i baniek. Dodatkowo akupunktura odchudzająca, kosmetyczna i detoksykacyjna, leczone są przewlekłe bóle stawów, mięśni, kręgosłupa, migreny, ale także nadwaga, nikotynizm, depresja. Do ośrodka przyjeżdżają pacjenci z Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna, Gdańska, Poznania, Krakowa, Katowic, a nawet przyjechało małżeństwo z Londynu i mężczyzna z Wiednia.

Mieszkańcom Grudziądza bardzo przypadły do gustu bezpłatne spotkania z chińskimi specjalistami, konsultacje, wykłady, a także ćwiczenia gimnastyczne i nauka masażu organizowana co czwartek w Szpitalu.

REKLAMA
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone