Zamknij

Ultramaraton Rowerowy Robinsonada po kujawsko-pomorskim

08.32, 03.03.2021 J.R
Skomentuj
REKLAMA

Robinsonada - rowerowe wyzwanie dla każdego

Ruszyły zapisy na II edycję Robinsonady - survivalovo-bikepackingowego ultramaraton rowerowy po województwie kujawsko-pomorskim. Ubiegłoroczna edycja tego eventu spotkała się z nad wyraz pozytywnym odbiorem wśród Uczestników z całej Polski.

Robinsonada to świetny pomysł na aktywną końcówkę wakacji dla każdego.

Około 500-km trasa prowadzić będzie przez najciekawsze zaułki województwa kujawsko-pomorskiego, zarówno te przyrodnicze (sielankowe wioski, piękne lasy i przecudne jeziora), jak i urbanistyczne (główne miasta województwa). Limit na jej pokonanie to 80h. Jest więc ona przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających swoją rowerową przygodę, jak i dla absolutnych rowerowych freaków.

Jak zapewniają Organizatorzy, Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej.

Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego… Ponadto - dzięki pozyskiwaniu kolejnych Sponsorów i Partnerów (chociażby Shimano Road Poland, Crosso, JackPack, Grupa Aptek Prima, Bikester czy Martombike) Robinsonada bezsprzecznie ma charakter wydarzenia ogólnopolskiego.

Już dzisiaj - śladem ubiegłorocznej edycji - zgłoszenia napływają z całej Polski Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie: 21-24.08.2021 r. Start i meta w Toruniu. Szczegóły: http://www.robinsonada.com.pl/

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%