Zamknij
REKLAMA
12:10, 01.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
10:57, 29.10.2020
Trudno wyobrazić sobie pracę na wysokościach bez stabilnego rusztowania. Jest ono niezbędne chociażby przy elewacji czy ocieplaniu budynków. Wybierając je należy zwrócić szczególną uwagę na konstrukcję oraz rodzaj zastosowanych materiałów, które zostały użyte do jego wykonania. To właśnie tego typu czynniki mają znaczny wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdźmy, które rusztowania okaże się najlepsze i porównajmy poszczególne modele jakie są dostępne na rynku.
10:13, 24.08.2020
Wertowanie stron internetowych oraz Facebookowych profili może przynieść nam możliwość natrafienia na hasło ?plebiscyt branżowy Orły Cukiernictwa?. Okazuje się, że tytułem chwali się cukiernia z Radomia oraz wytwórca ciastek z Katowic? O co w tym wszystkim chodzi?
14:04, 20.08.2020
Jak złożyć firmę? Poradnik krok po kroku
12:29, 08.06.2020
Organizacja pogrzebu to nie tylko wielkie przeżycie emocjonalne, smutek i stres. To także sporo pracy włożonej, by ostatnie pożegnanie wypadło zgodnie z oczekiwaniami bliskich. Dlatego osoba, która pokryła koszty pogrzebu może liczyć na wypłatę zasiłku pogrzebowego. Podpowiadamy, ile wynosi oraz komu przysługuje zasiłek pogrzebowy oraz jakie dokumenty należy przygotować, aby otrzymać pieniądze.
12:25, 08.06.2020
Zdarza się, że w trakcie wykonywania pracy nastąpi nieszczęśliwy wypadek. Co należy zrobić w takiej sytuacji oraz jakie są obowiązki pracodawcy, a jakie pracownika?
11:47, 22.03.2020
Tylko odpowiednio dobrane poduszki, kołdry, materace wykonane z tworzyw wysokiej jakości zapewniają zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Taki sen przekłada się na ogólną kondycję organizmu człowieka, ponieważ kręgosłup odpowiednio podparty przez poduszkę nie boli i umożliwia aktywne życie. Warto jednak podkreślić, że te artykuły do spania, oprócz tego, że służą zdrowiu to mogą być również wspaniałą dekoracją każdej sypialni. Wystarczy oryginalna poszewka na poduszkę i kołdrę, aby stworzyć we wnętrzu nastrój idealny do wypoczynku. Puszyste, duże poduchy i równo rozłożona kołdra ubrana w bieliznę pościelową może być największą ozdobą sypialni, ale przede wszystkim służy zdrowiu użytkowników.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
12:08, 24.10.2019
Kilkulatek, który coraz chętniej uczy się samodzielności, powinien umieć też zadbać o swoje bezpieczeństwo. Do tego niezbędne jest wsparcie rodziców w zakresie przekazywania informacji o właściwych zachowaniach, a także potencjalnych niebezpieczeństwach. Wiedza ta staje się podstawą właściwego postępowania dziecka, również w obliczu zagrożeń.
10:05, 27.06.2019
Nagła choroba, pilne obowiązki służbowe czy też nieoczekiwane zdarzenie losowe ? okoliczności wymagające rezygnacji z urlopu mogą spotkać każdego i nie zawsze można je przewidzieć. Konieczność odłożenia wypoczynku na później to jedna kwestia. Bardziej problematyczne mogą okazać się formalności podczas ubiegania się o zwrot kosztów rezerwacji, w tym biletów lotniczych. Choć odwołanie podróży samolotem często wiąże się ze stratą finansową, to w niektórych sytuacjach można ubiegać się o zwrot środków lub ich części.
11:01, 17.03.2019
Nie bez powodu producenci aut precyzyjnie wskazują limit kilometrów lub czas, po którym należy wymienić pasek rozrządu. To serce każdego silnika, które trzeba regularnie kontrolować. Jego awaria może prowadzić do poważnych i kosztownych konsekwencji.