Zamknij

Mechanik samochodów osobowych

Nr oferty: StPr/19/1259Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 Maja 61, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zg. ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Mechanika Pojazdowa Tomasz Guba
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 3 Maja 61, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Guba
    Numer telefonu: 667788891
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    sortowanie i klasyfikacja elementów drewnianych
    StPr/19/1267
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
    wynagrodzenie od do 18 PLN

    Wykonywanie oględzin, przeglądów oraz remontów urządzeń, wykonywanie niezbędnych zmian przy układach mechanicznych, obsługa instalacji CO, obsługa pompowni wody, układu chłodniczego, sprężarek, konse
    StPr/19/1258
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    zg. ze stanowiskiem
    StPr/19/1259
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 4 500 PLN

    zg
    StPr/19/1257
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    zg
    StPr/19/1238
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2019

    przygotowanie materiałów do spawania, spawanie części metalowych m.in. zawieszkek, ram, praca z dokumentacja techniczną
    StPr/19/2161
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    obsługa maszyn: tokarki, frezarki, szlifierki, w tym rozwiązywanie problemów zwiazanych z ich pracą, zgłaszanie usterek, kontrola jakości wytworzonych produktów: pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokow
    StPr/19/2162
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN