Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nr oferty: StPr/21/0735Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Paderewskiego 11, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych, tworzenie bezpiecznego otoczenia, prowadzenie obserwacji, gotowość, prowadzenie dokumentacji pedagogicznych, współpraca z rodzicami i innymi nauczycielami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
    Uprawnienia:
    • gra na instrumentach
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wojciechowski Artur SZKOŁY TORUŃ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Legionów 145/82, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Artur Wojciechowski
      Numer telefonu: 503-334-343
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych, tworzenie bezpiecznego otoczenia, prowadzenie obserwacji, gotowość, prowadzenie dokumentacji pedagogicznych, współpraca z rodzicami i innymi nauczycielami
      StPr/21/0735
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 600 PLN