Zamknij

kierowca międzynarodowy kat B bus do 3,5 dmc

Nr oferty: StPr/21/0373Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kończewice 101, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów na Zachód, umiejętność zabezpieczania ładunków i wypełniania dokumentów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 12.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kategoria - B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SKICA COMPANY Agata Ignasiak
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Polna 115/115A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Mariola Grzędzicka
        Numer telefonu: 566751539
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Praca w Hurtowni Budowlanej.Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
        StPr/21/0447
        data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wsparcie pionu produkcji w procesie uruchamiania i realizacji zleceń w procesie obróbki stali, wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz modernizacja obecnych rozwiązań, dobór odpowiednich narzedzi produkcyjnych, celem zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów, rozwiazywanie bieżących problemów pojawiajacych sięw trakcie procesów produkcyjnych, opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad przeprowadzanymi testami i próbami technologicznymi, rozwijanie kultury Lean opartej na ciągłym doskonaleniu oraz edukacja pracowników firmy
        StPr/21/0745
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2021
        wynagrodzenie od od 3 600 do 4 200 PLN

        transport materiałów i towarów, obsługa załadunków, prace magazynowe
        StPr/21/0394
        data rozpoczęcia pracy od 02.05.2021
        wynagrodzenie od od 3 300 do 3 300 PLN

        obsługa linii produkcyjnej
        StPr/21/0398

        obsługa linii produkcyjnej, kierowca wózka widłowego
        StPr/21/0399

        Przewóz towarów na Zachód, umiejętność zabezpieczania ładunków i wypełniania dokumentów.
        StPr/21/0373
        data rozpoczęcia pracy od 12.04.2021
        wynagrodzenie od od 6 000 do 6 000 PLN

        zgodny
        StPr/21/0337
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        LAKIEROWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH WSTĘPNE I NA GOTOWO, PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO LAKIEROWANIA OSTATECZNEGO, BAJCOWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH, OBSŁUGA ROBOTA LAKIERNICZEGO
        9/2/2021
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
        wynagrodzenie od 3 200 - 6 000 PLN

        OBSŁUGA CENTRUM OBRÓBCZEGO 5- OSIOWEGO W ZAKRESIE WYKONYWANIA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, WPROWADZANIE KOREKT W PROGRAMACH OBRÓBCZYCH, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTU PRZEZ MASZYNĘ ( PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM)
        8/2/2021
        wynagrodzenie od 3 600 - 6 000 PLN

        - OBSŁUGA STANDARDOWYCH MASZYN STOLARSKICH TAKICH JAK: WYROWNIARKA, CZTEROSTRONKA, FREZARKA, PIŁA ITP - PRODUKCJA ELEMENTÓW Z DREWNA LITEGO, KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTÓW PRZEZ PORÓWNANIE PARAMETRÓW Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM
        6/2/2021