Zamknij

Wyłowiono martwego psa. Policja z Chełmży szuka świadków

22:35, 17.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży będą teraz sprawdzać, czy nie doszło do naruszenia artykułu 35 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt czyli znęcania się nad zwierzęciem. Ze stawu znajdującego się w lasku na pograniczu miejscowości Lulkowo a Toruń Ugory przypadkowa osoba wyłowiła martwego psa. Zwierzę zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu weterynarii.

Wczoraj (13.01) około godz. 15:30 dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu jakie miało miejsce na pograniczu  miejscowości Lulkowo a Toruń Ugory. Tam ze stawu znajdującego się w lasku przypadkowa osoba wyłowiła martwego psa.  Zwierzę zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu weterynarii. Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży będą teraz sprawdzać, czy nie doszło do naruszenia artykułu 35 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt czyli znęcania się nad zwierzęciem. 

Prosimy  wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56  675 19 00 lub sekretariatem  56 675 19 11. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone