Zamknij

Policja ustaliła dane mężczyzny, który pobrał pieniądze z bankomatu

20:59, 07.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z komendy w Świeciu ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenie pieniędzy z kasetki bankomatu, gdzie chwilę wcześniej pokrzywdzona wypłaciła gotówkę. Dzięki publikacji wizerunku sprawcy w mediach funkcjonariusze zdobyli informacje, które pomogły w ustaleniu personaliów tej osoby, a gotówka została zwrócona pokrzywdzonej.

03.01.19 policjanci zespołu ds. wykroczeń komendy w Świeciu ustalili tożsamość mężczyzny, który przywłaszczył pieniądze z kasetki wypłat jednego z bankomatów na terenie Świecia. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawcę przywłaszczenia. Dzięki publikacji wizerunku sprawcy w mediach funkcjonariusze zdobyli informacje, które pomogły w ustaleniu personaliów tej osoby. Okazał się nim 61-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Pokrzywdzona przekazała również informację, że odzyskała utraconą gotówkę.

Do zdarzenia, o które mężczyzna jest podejrzewany , doszło 23 listopada 2018 roku na ulicy Krausego. 61- latek podszedł do bankomatu, z kasetki wypłat zabrał pieniądze w kwocie 400 złotych, wypłacone chwilę wcześniej przez pokrzywdzoną, a następnie odszedł. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przyczynili się do ustalenia tożsamości mężczyzny przedstawionego na nagraniu. (policja.pl)

REKLAMA
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

0 0

no nieźle 15:46, 12.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone