Zamknij

Kim jest młody mężczyzna, który płacił cudzą kartą?

11:43, 08.04.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie włamania na konto bankowe. Nieznany do tej pory sprawca przy pomocy nienależącej do niego karty bankomatowej dokonał kilku transakcji zbliżeniowych na łączną kwotę ponad 120 zł. Kryminalni proszą o pomoc mieszkańców w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu w jednym ze sklepów.

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie włamania na konto bankowe przy pomocy utraconej karty bankomatowej. Przestępstwo zaistniało 30.03.2019 r. Sprawca posługując się nienależącą do niego kartą bankomatową dokonał siedmiu transakcji zbliżeniowych na łączną kwotę ponad 120 zł.  Śledczy zabezpieczyli do sprawy nagranie z monitoringu jednego ze sklepów przy ul. Kustronia w Grudziądzu, gdzie młody mężczyzna około godz. 20.30 dokonał dwóch płatności za pomocą karty.

Jak dotąd nie ustalono osoby podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby widniejącej na fragmencie nagrania z monitoringu.  Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu komórkowego 693 884 941. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone