Zamknij

Premiera singla grudziądzkiego zespołu rockowego Bastard Brothers

11:21, 20.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj
fot. Arkadiusz Kikulski, logo by Fabian Staniec

Dzisiaj rano o godzinie 9.00 w sieci pojawił się premierowy singiel grudziądzkiego zespołu Bastard Brothers pt.: Somebody (to help me understand). Zespół uzyskał stypendium Prezydenta Miasta Grudziądza Roberta Malinowskiego na jego wydanie. W przygotowaniu są kolejne dwa utwory.

Bastard Brothers tak piszą o sobie - wychowani w duchu prawdziwej muzyki, która płynie w naszych żyłach powodując, że wokół nas dzieją się różne rzeczy Jesteśmy jak rozpędzony parowóz bez hamulców. Gramy dla maniaków, którzy, jak my czują się bastardami nie koniecznie pasującymi do współczesnego świata muzyki!!! Dołącz do nas i zabijaj z nami lub giń z naszej ręki!!!!


Bastard Brothers:
Jacob Bastard - drums, percussions
Paul Bastard - bass guitar, vocals
Raph Bastard - Hammond Organ, electric piano, vocals
Matt Bastard - electric and acoustic guitar
Bart Bastard - lead vocal, harmonica

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone