Zamknij

Turniej League of Legends w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu

20:59, 20.12.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

17 oraz 18 stycznia w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się turniej e-sportowy w grę "League of Legends" firmy Riot Games. Jest to gra komputerowa w fantastycznym świecie Runeterry z fantastycznymi bohaterami, których celem jest zniszczenie bazy przeciwnika.

W grze bierze udział jednocześnie 10 osób grających na jednej mapie. W turnieju weźmie udział 16 drużyn. Na terenie szkoły grać będą na 20 komputerach jednocześnie. Podczas turnieju odbywać się będą 2 mecze równolegle w tym samym czasie. Formą turnieju jest pojedyncza eliminacja w modelu do jednej wygranej. Natomiast od ćwierćfinałów w modelu BO3 ("najlepsza z trzech"), czyli do dwóch wygranych.

Podczas turnieju prowadzona będzie transmisja na żywo na platformie Twitch wraz z komentarzem. Grę uczestników będzie można oglądać również na auli szkolnej, na której na widzów czekać będzie mały poczęstunek.

Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda w postaci pucharu oraz w postaci płatnej waluty w grze. Przewidziana jest masa zabawy oraz niesamowite emocje. Zapraszamy!

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone