Zamknij

Turniej League of Legends w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu

20.59, 20.12.2018 J.R
Skomentuj
REKLAMA

17 oraz 18 stycznia w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się turniej e-sportowy w grę "League of Legends" firmy Riot Games. Jest to gra komputerowa w fantastycznym świecie Runeterry z fantastycznymi bohaterami, których celem jest zniszczenie bazy przeciwnika.

W grze bierze udział jednocześnie 10 osób grających na jednej mapie. W turnieju weźmie udział 16 drużyn. Na terenie szkoły grać będą na 20 komputerach jednocześnie. Podczas turnieju odbywać się będą 2 mecze równolegle w tym samym czasie. Formą turnieju jest pojedyncza eliminacja w modelu do jednej wygranej. Natomiast od ćwierćfinałów w modelu BO3 ("najlepsza z trzech"), czyli do dwóch wygranych.

Podczas turnieju prowadzona będzie transmisja na żywo na platformie Twitch wraz z komentarzem. Grę uczestników będzie można oglądać również na auli szkolnej, na której na widzów czekać będzie mały poczęstunek.

Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda w postaci pucharu oraz w postaci płatnej waluty w grze. Przewidziana jest masa zabawy oraz niesamowite emocje. Zapraszamy!

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%