Zamknij

Najlepszy kickboxing w Polsce. DSF19: noc trylogii w Grudziądzu

20:55, 20.12.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Najlepszy kickboxing w Polsce wreszcie trafia do województwa kujawsko-pomorskiego. 24 stycznia na gali DSF 19 w Grudziądzu odbędą się dwie walki mistrzowskie w formule K-1 oraz mecz międzynarodowy Polska-Litwa. Transmisję z imprezy przeprowadzi ogólnodostępna stacja TVP Sport.

W walce wieczoru wystąpi mistrz DSF Kickboxing Challenge w wadze średniej (86 kg) – Maksymilian Bratkowicz. Zawodnik klubu Gym Fight Wrocław przystąpi do drugiej obrony mistrzowskiego tytułu, a jego rywalem ponownie będzie czarnoskóry Brice Kombou. Dotychczas Polak i Kameruńczyk reprezentujący niemieckie barwy spotkali się w ringu dwukrotnie. Najpierw lepszy był Kombou, a w rewanżu wygrał „Mad Max”. Trzecie starcie ostatecznie rozstrzygnie, kto z nich jest lepszy.

W drugim pojedynku o pas również zwieńczy się ciekawa trylogia. Jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników federacji DSF Jan „Iron” Lodzik przystąpi do trzeciej obrony tytułu w wadze piórkowej (do 65 kg). Legionowski kickbokser zmierzy się ze swym odwiecznym rywalem Mateuszem Rajewskim. Pretendent do korony to dumny reprezentant sportowego klanu Rajewski Team. Noszący pseudonim „Rzeźnik” zawodnik wygrał w dobrym stylu ostatnie trzy walki, czego efektem jest mistrzowska szansa rewanżu na dawnym przeciwniku. Dotychczasowe dwie potyczki Lodzika z Rajewskim były bardzo zacięte, ale za każdym razem minimalnie zwyciężał „Iron John”.

Na gali DSF 19 kibicom pokaże się także popularny miejscowy fighter Kewin Wiwatowski (Grappler Grudziądz). Znany z występów w formule MMA lokalny zawodnik tym razem zmierzy się z Mateuszem Janu (Paco Team Katowice) w walce na zasadach K-1 w wadze ciężkiej (powyżej 91 kg). Kolejne zestawienia zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Walka K-1 o mistrzowski pas DSF w wadze średniej (5 rund po 3 minuty):

86 kg)             „Mad Max” Bratkowicz      vs        Brice Kombou

Walka K-1 o mistrzowski pas DSF w wadze piórkowej (5 rund po 3 minuty):

65 kg)             Jan „Iron” Lodzik                vs        Mateusz „Rzeźnik” Rajewski

Walka K-1 w wadze ciężkiej (3 rundy po 3 minuty):

+91 kg)           Kewin Wiwatowski              vs        Mateusz Janu

Bilety na galę DSF 19, która odbędzie się 24 stycznia w Hali Sportowej na Osiedlu Lotnisko w Grudziądzu, będą dostępne w cenie od 80 PLN w Biurze Podróży My Travel (Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45) oraz na portalu kupbilety24.eu.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone