Zamknij

Masz dług w ZUS? Zapytaj jak się go pozbyć

16:29, 10.02.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Płatnicy składek ZUS, którzy mają zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będą mieli okazję skorzystać z porad eksperta ZUS podczas dyżuru telefonicznego. W trakcie dyżuru ekspert wyjaśni jak rozłożyć dług na raty, lub odroczyć termin płatności. Podpowie czy można  starać się o umorzenie zaległości. Dyżur odbędzie się 15 lutego w godz. 10:00 - 12:00, pod nr tel. 56 45 06 799.

Natomiast dzień wcześniej, tj. 14 lutego o godz. 10:00 w Inspektoracie ZUS w Grudziądzu, ul. Wybickiego 39 odbędzie się kolejne szkolenie – ulgi w opłacaniu składek. W trakcie szkolenia omówione zostaną m.in:

  • warunki skorzystania z ulgi dla osób rozpoczynających prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej,               
  • zasady opłacania składek w zależności od przychodu.
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz