Zamknij

Pobrał nie swoje pieniądze z bankomatu. Policja prosi o pomoc

19:46, 02.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń komendy w Świeciu, prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy, których pokrzywdzona nie odebrała z jednego z bankomatów w Świeciu. Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub innych świadków.

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń komendy w Świeciu poszukują sprawcę przywłaszczenia pieniędzy z jednego z bankomatów na terenie Świecia.  Do zdarzenia doszło 23 listopada tego roku o godzinie 11.04 na ul. Krausego. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawcę przywłaszczenia. Nieznany mężczyzna  podszedł do bankomatu, z kasetki wypłat zabrał pieniądze w kwocie 400 złotych, wypłacone chwilę wcześniej przez pokrzywdzoną, a następnie odszedł. 

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu o kontakt z zespołem ds. wykroczeń pod nr telefonu: (52) 33 32 555 albo z numerem alarmowym 112. (policja.pl)

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chelmza365.pl | Prawa zastrzeżone