Zamknij
REKLAMA

GOTUJEMY SIĘ NA PODWÓJNĄ POMOC! Trwa akcja #TVN Pomagajmy Sobie

08:50, 24.11.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Gdy restauracje walczą o przetrwanie, a wiele osób nie może sobie pozwolić choć na jedno ciepłe danie w ciągu dnia, nie możemy pozostać obojętni. Chcemy wesprzeć z jednej strony pracowników branży gastronomicznej, a z drugiej osoby najbiedniejsze, potrzebujące ciepłego posiłku. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i akcji antenowych emitowanych w dniu 12 grudnia na kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” przeznaczymy na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

Dzięki nowej inicjatywie TVN Grupa Discovery wybrane restauracje, które zgłoszą się do udziału w akcji otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni (14 - 24.12) oraz 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych.

Wartość 1 posiłku to  20 złotych brutto.

Kwota wsparcia dla pojedynczej, wybranej restauracji wynosi 13 tys. złotych brutto.

Aby wziąć udział w akcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zostaniesz poproszony o dane swojej firmy oraz restauracji, kontakt, informacje o zasięgu dostawy posiłków, a także proponowane menu na 11 dni + na 2 dni Świąt (dania świąteczne).

Po poprawnym zweryfikowaniu restauracji pod kątem wymaganych warunków jej menu zostanie przekazane do odpowiedniego Banku Żywności z tego samego województwa.

Bank Żywności lub najbardziej potrzebujące organizacje charytatywne w danym regionie wybiorą konkretne restauracje, z których zamówią posiłki za kwotę przekazaną przez TVN Grupa Discovery.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz